Przedszkole Samorządowe Nr 61 Pod Wawelem w Krakowie. Język angielski, niemiecki, zajęcia umuzykalniające, gimnastyka korekcyjna.

::.. Przedszkole Samorządowe Nr 61 Pod Wawelem
 Przedszkole Samorządowe Nr 61 Pod Wawelem
ul. Rajska 14
31-124 Krakw
Przedszkole Samorządowe Nr 61 Pod Wawelem

Samorządowe Przedszkole Nr 61 Pod Wawelem w Krakowie mieści się przy ul. Rajskiej 14. w obecnej siedzibie funkcjonuje od września 2002r. Placówka posiada doskonałą lokalizację w samym centrum miasta, atrakcyjne otoczenie architektoniczne oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z innymi częściami Krakowa. Otacza ją ogródek bogato wyposażony w wysokiej jakości sprzęty do zabawy. Takie usytuowanie placówki stwarza dzieciom szeroki wachlarz możliwości uczestniczenia w życiu kulturalnym miasta Krakowa, poznawania jego historii i tradycji oraz rozwijaniu uczuć patriotycznych.

Placówka cieszy się dobrą opinią nie tylko wśród rodziców, ale również wśród społeczności lokalnej. Liczba kandydatów co roku znacznie przewyższa liczbę miejsc. Dzieje się tak dzięki otwartemu charakterowi placówki, co uwidacznia się w zajęciach otwartych dla rodziców, w organizowanych imprezach okolicznościowych oraz we współpracy ze środowiskiem lokalnym.

Zajęcia dodatkowe:
  • Język angielski – dwa razy w tygodniu
  • Język niemiecki – dwa razy w tygodniu
  • Zajęcia umuzykalniające – dwa razy w tygodniu
  • Gimnastyka korekcyjna z elementami aerobiku – raz w tygodniu
  • Nauka gry w szachy – raz w tygodniu
  • Nauka tańca towarzyskiego – raz w tygodniu
  • Zajęcia informatyczne – raz w tygodniu
  • Katecheza – raz w tygodniu dla chętnych dzieci
  • Nauka jazdy na łyżwach – raz w tygodniu dla grupy sportowej

<< Przedszkole Samorządowe nr 62 Radosna Kraina   Przedszkole Samorządowe nr 55 Integracyjne >>

Przedszkole Samorządowe Nr 61 Pod Wawelem Kraków. Dobra opinia nie tylko wśród rodziców, ale także wśród społeczności lokalnej.